Ronde

Call Naam QTH Brons award 10X Zilver award 25X Goud award 20X Diamant award 100X Aantal verkregen awards Aantal qso ksd
ON1AP Paul  Oostduinkerke 3 3 3 3   3
ON1BBD Dannick Vlamertinge 10 16 16 16 * 16
ON1PR Roland Oostduinkerke 4 4 4 4   4
ON2AJ Johny Beovenkerke 10 25 49 14 ** 49
ON2ALI Robert Uitkerke 1 1 1 1   1
ON2BDJ Willy Asse 1 1 1 1   1
ON2DF Franky Zedelgem (veldegem) 3 3 3 3   3
ON2BID André Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 736
ON2NV Nina Uitkerke 4 4 4     31
ON2TDW Thomas Zeebrugge 10 19 19   xxx 19
ON2WG/P Willem Nieuwpoort/St. Niklaas 2 2 2     2
ON3ACJ Julien Zomergem 2 2 2     2
ON3AD Arlette Lampernisse 5 5 5 5   5
ON3AF Filip Oostende 10 25 50 100 **** 503
ON3AIM Ivo Knokke 10 10 10 5   10
ON3ALE Ludo Kuirne 3 3 3     3
ON3ALT Wim Izegem 1 1 1 1   1
ON3AXK Annietje Oostende 10 25 37   ** 37
ON3AZ Michel Weilsbeke 10 25 50 100 **** 123
ON3BKM Jannick Dikkebus 10 25 39 39 ** 39
ON3BSQ Francis Alvergem 10 25 50 100 **** 229
ON3CCM Mareno Menen 1 1 1 1   1
ON3CJ Johan St. Elooiswinkel 3 3 3     3
ON3CV Carin Weilsbeke 6 6 6 6   6
ON3CZF Frederik Oostkamp 5 5 5 5   5
ON3DAG Dirk Roeselare 10 25 50 31 *** 83
ON3DL Bart Izegem 10 14 14 14 * 14
ON3DLJ Jean-Pierre Brugge 3 3 3     3
ON3DNS Dennis Ichtegem 10 14 14   * 14
ON3DRM Roger Heist 6 6 6     25
ON3DSO Stefaan Wervik 1 1 1 1   1
ON3DUL Patrick Koksijde 10 25 45 45 ** 64
ON3ELS Gino Dadizele 5 5 5 5   5
ON3FU Joris Beselare 10 25 37 11 ** 37
ON3GBH     1 1 1 1   1
ON3GH Gino Oostende 10 25 50 70 *** 70
ON3GV Geert Zevegem 10 20 20 20 * 20
ON3HEL Helmut Snaaskerke 2 2 2 2   2
ON3HVP Herdirk Beitem 4 4 4     4
ON3IN Ivan Torhout 4 4 4 4   4
ON3JPA Jean-Pierre Brugge 10 25 46 30 ** 46
ON3JPB Jean-Pierre Kortrijk 1 1 1 1   1
ON3JTI Hans  Ieper 10 25 50 3 *** 97
ON3KL Karel Hooglede 10 13 13 13 * 13
ON3KVV Kinny Oostende 10 16 16   * 16
ON3LVD Lugy Esen Diksmuide 10 25 50 100 **** 120
ON3ME Eric Houtem 10 25 50 100 **** 489
ON3MEM Georges Nieuwkappele 1 1 1 1   1
ON3MK Maurits Zel 1 1 1 1   1
ON3MVL Marc Neerpelt 1 1 1 1   1
ON3OO Johan Ieper 4 4 4 4   4
ON3POJ Johan Watou 10 25 40 40 ** 40
ON3PQ Ronny Langemark 8 8 8 8   8
ON3QA Lucas Tielt 10 15 15     15
ON3SD Danny Bulskamp 10 25 43 43 ** 43
ON3SS Ivan Wevelgem 2 2 2 2   2
ON3TAG Theo Oostende 10 25 50 3 *** 61
ON3TG Tom Oostende 10 24 24 3 * 24
ON3TNT Marnik Eeklo 10 25 50 95 *** 454
ON3ULM Fabien Staden 10 21 21 21   21
ON3URE Joeri Merchtem (Lombardsijde) 7 7 7 7   7
ON3VGA Freddy Koksijde 10 25 42 42 ** 42
ON3VJI Yannick Ieper 3 3 3 3   3
ON3VK Robi Onkerzele 5 5 5 5   5
ON3VMN Yoshy Middelkerke 10 25 50   *** 60
ON3ZU Ziggy Brugge 10 17 17 17 * 17
ON4AAK Marc Oostkamp 10 21 21 7 * 21
ON4AEI Alfons Knokke 10 25 38     38
ON4AFF Norbert Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 239
ON4AIM Aime Oostende 8 8 8 2   8
ON4AMY Victor Tessenderlo 3 3 3 3   3
ON4AQB Louis De Haan 10 25 50 95 *** 172
ON4ARL Leo Beernem (Oedelem) 1 1 1 1   1
ON4ATA Raf Adegem 10 25 50 1 *** 83
ON4BCN Moris Koekelare 10 25 27 27 ** 27
ON4BDK Marnix Diksmuide 10 25 50   xxx 93
ON4CBK Martin Bredene 4 4 4 4   4
ON4CGB Wim Roeselare 1 1 1 1   1
ON4CGC Ivan Meulebeke 3 3 3 62   61
ON4CJG Jeremie Kuurne 10 25 50 100 **** 188
ON4CJP Jean-Marc Oostende 3 3 3 3   3
ON4DJ Joris Geluwe 10 12 12   * 12
ON4DSF Willy Varsenaere 10 20 20   xxx 20
ON4IE Kristoff De Panne 10 25 32 32 ** 32
ON4IPR clubstation Ieper 1 1 1 1 1 1
ON4MDB Marc Driekapellen 10 23 23 23 * 23
ON4NG Louis De Haan 10 25 28   ** 28
ON4PO Martin Beerst 3 3 3 3   3
ON4RK Ronny Oostende 10 25 26 7 ** 26
ON4ROB Robrecht Oostende 10 18 18 10   18
ON4SG Germain Koksijde 10 25 50 100 **** 272
ON4WZ Geert Roeselare 1 1 1 1   1
ON5CQ Philip kooigem 2 2 2 2   2
ON5DDG Daniel Uitkerke 10 25 50 30 *** 187
ON5DLM H.-Paul Waimes 2 2 3     28
ON5LS Stefaan Izegem 10 11 11   * 11
ON5LST Willem Stavele 10 20 20 27 * 416
ON5MD Eddy Oostduinkerke 10 14 14 14 * 14
ON5RD Johan Meulebeke 2 2 2 2   2
ON5RKN Ronny Heers 10 12 12   xxx 12
ON5US Peter Bredene 6 6 6 6   6
ON5YM Yvo knokke-Heist 10 15 15 15 * 15
ON6ADC Alain Leffinge 3 3 3 3   3
ON6DV Daniel Diksmuide 10 25 50 55 *** 55
ON6FF Johny Ieper 10 13 13 13 * 13
ON6JV/A John Oosduikerke/St. Martens-Latem 10 14 14   xxx 14
ON6MN Martin Middelkerke 4 4 4     4
ON6PD Jean-Paul De Panne 1 1 1 1   1
ON6YP Gregory Ieper 10 25 30 100 * 157
ON7AS Jimmy Veldegem 10 25 50 53 *** 76
ON7ATV Alain Oostkamp 1 1 1 1   1
ON7CHV   Hooglede (Gits) 1 1 1 1   1
ON7GPN Gilbert Nieuwpoort 10 25 50 100 **** 604
ON7GU Daniel Oostende 10 25 50 100 **** 298
ON7MG Marick Oostende 2 2 2 2   2
ON7MV Migeul Brugge 10 13 13 11 * 13
ON7QL Nichel Stavele 10 25 50 1 *** 113
ON7UR Paul  De Panne 10 25 37   *** 37
ON7USB Geert Gullegem 1 1 1 1   1
ON7VX Willy Lo-Reninge 1 1 1 1   1
ON7XD Rik Ieper 2 2 2 2   2
ON8BZ Jacky Koekelare 10 14 14   * 14
ON8CQ Walter Ledelede 3 3 3 3   3
ON8DKD Kris Vladslo 10 15 15 15 * 15
ON8DM Michel Kemmel 10 10 10   * 10
ON8ODK Serge Oostduinkerke 10 25 50 100 **** 272
ON8PHD Philippe De Panne 4 4 4 4   4
ON8PI Jan Zedelgem 3 3 3 3   3
ON8SD Didier Veurne 10 15 15   * 15
ON8SU Erik Bavikhove 1 1 1 1   1
ON8TC Thérèse De Panne 10 25 50 100 **** 248
ON8VRT Jos Uitkerke 10 25 50 65 *** 133
ONL Samie Middelkerke 1 1 1 1   1
ONL03498 Gino Dadizele 2 2 2 2   2
ONL10366 Gaston Kruibekee 10 25 50 73 *** 239
ONL12105 Hendrik Beitem 10 13       13
ONL12362 Ronny Langemark 10 18 18 18   18
ONL12473 Reginald Esen Diksmuide 10 25 29 29 * 29
ONL12489 Stephaan Koksijde 6 6 6 6   6

ON4KSD

ON4KSD Menu

Activiteiten

Kofferbak

Jaarlijkse kofferbakverkoop

UBA-sectie: MWV - ON6UB

op zondag 16 juni van 8u. tot 12u.

 


Deze gaat door in de lokalen van het parochiaal centrum, Izegemseaardeweg 26, 8800 Beveren-Roeselare.

Deuren voor de standhouders gaan open vanaf 7u. De toegang is gratis. 

Er is een zaal beschikbaar waar tafels worden verhuurd aan € 2,00. standplaatsen buiten zijn gratis.

 

Voordracht

"Leven en werken op Antarctica" door ON3WVS

Op vrijdag 24 mei 2019

 

Voordracht WWFF

Vrijdag 24 mei geven wij een voordracht WWFF in onze lokalen van de KSD

ON3 Opleiding

Nog geen datum vastgelegd.
Hebt u interesse, geef een mailtje naar on4ksd@skynet.be

 

 

 

 

Koninklijke Unie van de Belgische Zendamateurs

 

 

 

 

  

 

aankondiging

  

Lessenreeks en praktische proef voor het behalen van de basisvergunning voor zendamateurs

 

 

Verantwoordelijke inrichter:

 

 

 

Naam:                                    Verbanck Miguel

 

Roepnaam:               ON7MV

 

Adres:                         kortewildestraat 20 8600 Vladslo

 

E-mail:                        ON7MV@telenet.be

 

Telefoon:                   051/801580 GSM 0478/602923  

 

 

 

Lesgever (s):

 

 

 

Naam:                                    Verbanck Miguel

 

Roepnaam:               ON7MV

 

 

 

Naam:                      Scheid Serge

 

Roepnaam:              ON8ODK

 

 

 

Lessenreeks:

 

 

 

Les 1:

 

Datum:          

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Radioamateurisme

 

Voorwaarden gesteld aan de vergunning

 

Technische basiskennis

 

                     Zenders en Ontvangers

 

 

 

Les 2:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Transmissielijn en antenne

 

Propagatie van radiogolven

 

EMC

 

Veiligheid

 

             

 

Les 3:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Bediening en procedures


Les 4:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Bediening en procedures

 

 

 

Les 5:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Herhaling

 

 

 

 Les 6:

 

Datum:         

 

Uurregeling:van 13.30. tot 18.00

 

Plaats:           UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

Agenda:        Herhaling / Reserve datum

 

 

 

Praktische proef:

 

 

 

Datum:                      

 

Uurregeling:              van 19.30 tot 23.30 uur

 

Plaats:                        UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 

 

Praktische proef:

 

 

 

Datum:                      

 

Uurregeling:              van 19.30 tot 23.30 uur

 

Plaats:                        UBA-KSD, Leopold II laan 2, 8670 Oostduinkerke dorp

 

 

 

 

 

Examinatoren:

 

 

 

Naam:                                    Verbanck Miguel

 

Roepnaam:               ON7MV

 

 

 

Naam:                                    Scheid Serge

 

Roepnaam:               ON8ODK

 

 

 

Naam:                                    Schepens Germain

 

Roepnaam:               ON4SG

 

 

 

Naam:                                    Coffyn Therese

 

Roepnaam:               ON8TC

 

Zie kalender

Zie kalender voor meer info rond onze wekelijkse rondes!

Bezoekers

Vandaag1
Gisteren45
Deze week1
Deze maand976
------------------------------------------
Totaal

62378

UBA | KOKSIJDE.BE | BIPT | QRZ.COM | ON4CKZ

----------------------------------------

Copyright © 2012. All Rights Reserved.